Kā radās pasanalize.lv projekts?

Pašizaugsmes ceļš aizsākās 2006. gadā, kad aizgāju pirmo reizi uz personības attīstības semināru. Esmu apmeklējis ļoti daudz semināru, astrologu, numerologu, treneru, dziednieku, apmācības kursu, dažādus ezotēriskus pasākumus, meklējis garīgumu, skolotāju, kas mani ievirzīs pareizās “lietās”. Piedzīvojis sāpīgas šķiršanās, veģetatīvās distonijas, lielus parādus, zaudējumus, bailes, panikas un citas emocijas, kas grauj no iekšienes. Godīgi atzīšos, ka es pilnībā biju apjucis no tās milzīgās informācijas, ko biju redzējis, dzirdējis un piedzīvojis. Zemākajos savas dzīves puntkos apzinājos, ka jāizmanto savas dotās zināšanas strukturēt, izvilkt pašas galvenās dzīves vērtības, apkopot sarežģītas lietas vieglos teikumos, apvienot cilvēkus cēliem mērķiem, organizēt lielu darba apjomu. Ar šo stāvokli radās 5 grāmatas, vairāk kā 10 interneta projekti, vairāk kā 4 virzieni uzņēmumiem un lielākais gandarījums ir nodot šīs zināšanas cilvēku vajadzībām.

Otra lielākā atziņa ir tāda, ka mums jātiecas izzināt sevi un Visuma likumus, lai spētu šo dzīvi dzīvot pilnvērtīgi, priecīgi, veselīgi, laimīgi un vadīt sevi virzienā, kas apkārtējai pasaulei dod vairāk ieguvumus nekā zaudējumus. Pateicības, lūgšanas, piedošanas meditācijas, mantras, vingrojumi un apziņa dod mums jaudu dzīvei patiesā virzienā.

Horaman pašanalīze ir pašizaugsmes ceļš, kad ar tiešiem jautājumiem sev mēs atveram tās zināšanas, kuras ir dziļi mūsu zemapziņā. Atrisinot iekšējos konfliktus mēs atveram enerģiju, kuru iespējams izmantot sevis realizēšanai šajā dzīvē, lai ieviestu apziņu, skaidrību un rīcības soļus sadarbībai vienam ar otru.

Bagātīgu ceļojumu savā zināšanu pasaulē!

Pasanalize.lv komanda

Mūsu projekti

Idejas reklāmai un dāvanām

Nav laika domāt un meklēt, kas sataisa reklāmu vai veicina pārdošanu? Esam apkopojuši klientu TOP izvēles, lai Jūs izvēlētos sev atbilstošāko. Ērta, ātra, viegla iepirkšanās sistēma, kas ekonomē Jūsu nervu šūniņas, jo nav jāgaida atbilde vai skaidrojums stundām vai pat dienām.

Dāvanas, suvenīri un talismani

Zināji, kad cilvēks sevī atver patīkamas emocijas un domas, tad viņa dzīvē ienāk labklājība, labsajūta, enerģija un ticība saviem spēkiem? Jā, vēlamies nodot šīs patīkamās sajūtas ar mūsu radītajiem produktiem, kas vienmēr atgādina labo.

WEB pārdošanas aģentu izveide

Apnikusi tā ikdienas rutīna un skriešana? Mēs apvienojam mūsdienu tehnoloģijas un automatizāciju, lai darba dienu kļūtu daudz patīkamāka un vieglāka. Priecīga sajūta, ka nāk jauni klienti un mēs sniedzam labāko servisu kādu spējam. Jā, tādas ir mūsu radītās WEB sistēmas.

Biznesa attīstībai

Smaga nasta ir vadītājam, ja viss jāvelk uz saviem pleciem, vai ne? Dzīvē visam ir nozīme un noteiktas likumsakarības, kas jāizmaina pašam cilvēkam nevis otram. Runājam par tām lietām, ka uzlabot savu iekšējo stāvokli, lai to nodotu apkārtējiem cilvēkiem!

Akcijas cenas drukas materiāliem

Meklē izdevīgāko risinājumu? Akcijas druka ir vienkāršojusi visu iespējamo, sākot ar izmēriem, materiālu izvēli, daudzumu skaitu, apkalpošanu, iekārtu izvēli, telpu īre, lai cilvēki spētu priecāties par sadarbību. Drukas pakalpojumi, kurus var atļauties ikviens!

Reklāmas nozares apmācības video

Nezini, ko izvēlēties no reklāmas? Kādus risinājumus izvēlēties? Apmācību portāls ar video skaidrojumiem par reklāmas nozari, iepakojumu, tehnoloģijām, pārdošanas trikiem. Drukājam ar prieku ikvienam cilvēkam, jo vairāk prieka, jo vairāk klientu.

Cilvēka un prāta psiholoģijas grāmatas

Apmaldījies savās prāta gudrībās? Meklē kaut ko pārdabisku? Izveidoji sev problēmas? Grāmatas ir praktisks piemērs kā no šādiem murgiem tikt laukā soli pa solim. Jāiemācās tikai pāris lietas prāts, emocijas, ķermenis, sajūtas un enerģiju plūstam, pārējais viss notiek dabiski, jo tā ir dzīve!

Pašanalīzes zināšanu bāze

Domā, ka kāds cits atrisinās Tavu ikdienas situāciju? Tu maldies! Mums katram pašam sevī ir jāizveido metode, ceļš kā tikt galā ar ikdienas lietām. Apkārtējie cilvēki var būt tikai palīgs, lai vairāk sevi izprastu, bet iekšējais lēmums ir katra cilvēka pārziņā!

Tirgus laukums internetā

Visi cilvēki vēlas pelnīt lielu naudu. Bet dažkārt tā skriešana pēc naudas padara ikdienas dzīvi sarežģītu. Akcijascenas.lv ir vieta, kur piedāvāt savu produkciju lielam cilvēku skaitam, lai nav jāskrien pašiem pakaļ, bet cilvēki uzrunā tieši Jūs!

Ceļvedis Taviem piedzīvojumiem

Pēc labi padarīta darba ir nepieciešama lieliska atpūta. Apvienojam labākās Latvijas vietas, kur cilvēks var izbaudīt sev patīkamākās izklaides. Iesaki un pievieno vietas, kur vērts būtu iegriezties citiem cilvēkiem. Īsts ceļvedis Taviem piedzīvojumiem!

Automatizēta pārdošanas sistēma

Automatizēta pārdošanas sistēma un platforma, kas rada cilvēkos interesi, lai izdarītu pirkumus! Klientiem piedāvājam atvieglot savu ikdienu, lai vairāk cilvēku spētu Jūs atrast interneta vidē. Izdomājam stratēģiju, sagatavojam tekstus un reklāmas, izvietojam tos savos pārdošanas kanālos, dalāmies ar pieredzi, lai bizness būtu peļņu nesošs.

Nauda nāk viegli

Automatizēta biznesa vadības sistēma, kas strādās Jūsu vietā, kamēr izbaudīsim savu ikdienas atvaļinājumu. Rēķinu izrakstīšana, mārketinga e pastu izsūtīšana, vadības atskaites par paveikto, automātiskie atgādinājumi