Mums ir savi iekšējie konflikti, kas nesaskan ar to vietu, vidi, cilvēkiem kurā mēs šobrīd atrodamies, tādēļ meklējam atbildes uz saviem jautājumiem. Pašanalīzes mācība dod iespēju uzdot sev jautājumus, kas iedod atbildes, lai atbrīvotu enerģiju savu mēķu piepildīšanai.

Semināra datums: 19. aprīlis, 2024.
Laiks: 18:00 - 21:00
Norises vieta: Online vidē

25,00 

Semināra apraksts

Mums ir savi iekšējie konflikti, kas nesaskan ar to vietu, vidi, cilvēkiem kurā mēs šobrīd atrodamies, tādēļ meklējam atbildes uz saviem jautājumiem. Pašanalīzes mācība dod iespēju uzdot sev jautājumus, kas iedod atbildes, lai atbrīvotu enerģiju savu mērķu piepildīšanai. Jo skaidrāka izpratne par dzīvi un notikumiem, jo vieglāk izvēlēties sev vēlamo dzīves virzienu.

Pašanalīzes mācības pamatā ir 4 būtiskas lietas: 

  1. Visi jautājumi tiek uzdoti sev.
  2. Visu izskatam caur funkciju, kas ar mums notiek.
  3. Visur saskatam ieguvumu no jebkuras situācijas.
  4. Rīcības soļu izveide, lai iegūtu vēlamās sajūtas un mērķus.

Apgūt zināšanas un praktiskās prakses ikdienas vajadzībām. Emociju atpazīšana un to virzīšana pozitīvā veidā. Domāšanas veida izmaiņas uz ieguvumu. Konfliktu risinājumu veidi un zemapziņas signāli, kas bremzē notikumus. Ilūziju un fantāziju atbrīvošana, lai rodas skaidrība par vēlamo dzīvi. Spēles, kas uzlabo cilvēka pašsajūtu. Jautājumi un atbildes.

Piemērs:  Mums ir konflikti darbā vai neapmierinošas attiecības, kas aizved pie bezspēka, noguruma, depresijas, slimības, naudas problēmām u.c. nevadāmām dzīves situācijām. Šo visu var mainīt! Sākumā apzinamies tās emocijas, kas rodas šajā situācijā, tad mēs paskatamies uz tiem notikumiem, kur agrāk šo visu piedzīvojām. Iemācamies pieņemšanu un pateicību par notikumiem, kas mums liek iegūt jaunas vērtības, domāšanu, lai tādas situācijas dzīvē vairs nepieļautu ar sevi. Virzam savas domas uz sevis izzināšanu – elpošanas, vingrošanas tehnikas, domu tehnikas, vides maiņa, sava prieka iegūšanu un realizējam savus sarakstītos mērķus apzinātā veidā. Praktiski piemēri no dzīves situācijām!

Tiekamies klātienā vai online, lai uzlabotu savu dzīves pašsajūtu! ☺

 

Iespēja iegādāties klātienē dažādus motivējošus produktus ierobežotā daudzumā!

Semināra rīkotājs

Raivis Bernāns

Atpazīstamību guvis ar savām 5 sarakstītajām grāmatām, vairāk kā 1500+ video Tik Tok un Youtube ar kopējo skatījumu skaitu 2 milj.+ gada laikā, cilvēku pateicībām un vēlmēm tikties klātienē, organizē 5 uzņēmumu darbību, piedzīvojis Veģetatīvās distonijas lēkmes, sāpīgas attiecību šķiršanās, uzņēmuma bankrotus un krīzes, kas dalās ar savu praktisko pieredzi un zināšanām, lai cilvēkiem nodotu spēju priecāties un izbaudīt dzīvi jebkuros apstākļos, ieviest skaidrību savā ikdienas dzīvē. Cilvēki par Raivi izsaka atzinīgus vārdus, ka viņam vienmēr ir atbildes uz jautājumiem un patīkami sarunāties savā starpā, kas pievelk kā magnēts uz atkārtotam tikšanās reizēm ar savu zināšanu dziļumu. Atmiņā paliekoša personība. ☺ Vairāk informācijas par vadītāju meklēt internetā ar vārdiem Horaman, Horamantalisman, Raivis Bernāns, printsale.lv, rekinionline.lv, majaslapasizstrade.lv, pasanalize.lv u.c. radītajiem produktiem.